Hakkımızda

Biz Kimiz?

Mimaksan Makine; müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı daima benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak en temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.


Misyonumuz

Yönetim ve üretim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan üretim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında temel taş görevini üstlenmektedir. Müşteri ve personel memnuniyetini sağlamak, Sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmek düşüncesi en temek ilkemizdir

Vizyonumuz

Mimaksan Makine, yurt içi ve yurt dışı pazarda etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacı ile, kendi uzmanlık alanımızda, öncü rekabetçi yapıda, müşterilerin ihtiyacı olan ürünleri üreterek, temel ilke olarak müşteri memnuniyetini hedef alan, kendi markası ile Dünya’ nın güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmak.

Bayilerimiz

external
external
external
external
external
external
WhatsApp chat